İdari Birimler

  • Pinar Ulas

    Pınar ULAŞ
    Tel: (232) 743 59 88
    Tel: (232) 743 59 98 – 743 51 10 /14103
    E-mail: pinar.ulas@deu.edu.tr

  • Aylin Yetiskin

    Aylin YETİŞKİN
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14104
    aylin.yetiskin@deu.edu.tr

  • sukran karaduman

    Şükran KARADUMAN
    Öğrenci İşleri Sorumlusu
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14126

    sukran.isiklar@deu.edu.tr

    ozge pek

    Özge (PEK) KOL
    Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı Öğrenci işleri sorumlusu
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 /14130
    ozge.pek@deu.edu.tr

    Fatma Hosgoz

    Fatma AKGÜZEL HOŞGÖZ
    Lojistik Programı Öğrenci işleri sorumlusu
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14123
    fatma.hosgoz@deu.edu.tr

    pinar akkaya

    Pınar AKKAYA
    Marina İşletme Programı Öğrenci işleri sorumlusu
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14126
    pinar.akkaya@deu.edu.tr

     

     

  • Senay

    Şenay ESKİŞEHİRLİOĞLU
    Personel İşleri Sorumlusu
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14104
    senay.taskin@deu.edu.tr

    Elmas Gezer

    Elmas GEZER
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14125
    elmas.gezer@deu.edu.tr

  • samet belet

    Samet BELET
    Mali İşler Sorumlusu
    Tel:(232)743 59 98 – 743 51 10 /14129
    samet.belet@deu.edu.tr

    Arif-Kara

    Arif KARA
    Maaş İşleri Sorumlusu
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14124
    arif.kara@deu.edu.tr

     

    Aylin YETİŞKİN
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14117
    aylin.yetiskin@deu.edu.tr

  • orcun birol

    Orçun BİROL
    Bilgi İşlem Sorumlusu
    Tel:(232)743 59 98 – 743 51 10 / 14120
    orcun.birol@deu.edu.tr

  • bahar Ozinan

    Bahar ÖZİNAN
    Kütüphane Sorumlusu
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 /14143

    bahar.ozinan@deu.edu.tr

  • emrah ersahin

    Emrah ERŞAHİN
    Teknik İşler Sorumlusu
    Tel:(232)743 59 98 – 743 51 10 / 14142
    emrah.ersahin@deu.edu.tr

  • atilla kara

    Atilla KARA
    Güvenlik Sorumlusu
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14128
    atilla.kara@deu.edu.tr

    Gokhan Kulekaya

    Gökhan KULEKAYA
    Tel:(232) 743 59 98 – 743 51 10 / 14145
    gokhan.kulekaya@deu.edu.tr

    Kadir Ergen

    Kadir ERGEN
    Tel:(232) 743 59 98 – 743 51 10 / 14145
    kadir.ergen@deu.edu.tr

    ali riza

    Ali Rıza KARAOSMANOĞLU
    Tel:(232) 743 59 98 – 743 51 10 /14145
    aliriza.karaosmanoğlu@deu.edu.tr

    kadir karadas

    Kadir KARADAŞ
    Tel:(232) 743 59 98 – 743 51 10 /14145
    kadir.karadas@deu.edu.tr

  •  

    umit togrul

    Ümit TOĞRUL
    Ulaşım Hizmetleri
    Tel:(232) 743 59 98 -743 51 10 / 14146

    handan yetiskin

    Handan YETİŞKİN
    Kantin Sorumlusu
    Tel:(232) 745 59 98 – 743 51 10 /14140

    Ufuk Olmezel

    Ufuk ÖLMEZEL
    Destek Hizmetleri
    Tel:(232)745 59 98 – 743 51 10 / 14146

    Zahide Kara

    Zahide KARA
    Destek Hizmetleri
    Tel:(232)745 59 98 – 743 51 10 / 14141