Ders Verenler

DilekEser

Yrd. Doç. Dr. Dilek ESER
dilek.eser@deu.edu.tr

                                                                                                                                               

Gulfem Gidener

Yrd. Doç. Dr. Gülfem GİDENER
ngg.ozaydin@deu.edu.tr

                                                                                                                                               

Kutan Koruyan

Yrd.Doç. Dr. Kutan KORUYAN (DEÜ İzmir MYO)
kutan.koruyan@deu.edu.tr

                                                                                                                                               

Serim Paker

Yard. Doç. Dr.  Serim PAKER
serim.paker@deu.edu.tr

                                                                                                                                                

Neslihan peker

Öğr. Gör.  Neslihan PAKER
neslihan.paker@deu.edu.tr

                                                                                                                                                

Esra Guvencer

Okutman Esra GÜVENÇER (DEÜ. Yab. Dil. YO.)
esra.bilge@deu.edu.tr

                                                                                                                                               

Umut Alan

Öğr. Gör. Umut ALAN
umut.alan@deu.edu.tr

                                                                                                                                               

Caglar Altuntas

Öğr. Gör. Çağlar ALTUNTAŞ
caglar.altuntas@deu.edu.tr

                                                                                                                                               

Nuran Altuntas

Öğr. Gör. Nuran ALTUNTAŞ
nuran.altuntas@deu.edu.tr

                                                                                                                                               

Neriman Demirtas

Öğr. Gör. Neriman DEMİRTAŞ
neriman.demirtas@deu.edu.tr

                                                                                                                                               

mennan

Uzman Mennan ERSÖZ
mennan.ersoz@deu.edu.tr

                                                                                                                                               

Emine Donus

Öğr. Gör. Emine DÖNÜŞ
emine.donus@deu.edu.tr

                                                                                                                                               

Öğr. Gör. Vedat KARAKUŞ
vedat.karakus@deu.edu.tr